Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: 7R Logistic

Bać-Pol dołączył do grona najemców parku logistycznego 7R Logistic SA w Gdańsku

4 Grudzień 2012

We wrześniu 2012 Bać-Pol dołączył do grona najemców parku logistycznego 7R Logistic SA w Gdańsku, wybierając ten obiekt na swój oddział na Pomorzu. Firma wynajęła ponad 4,8 tys. m² powierzchni magazynowej i ponad 300 m² powierzchni biurowej. Tym samym jest to transakcja zamykająca przestrzeń magazynowo -biurową w tym obiekcie.

czytaj więcej

zdjęcie

Budowa MAN Truck&Bus Center w Modlnicy rozpoczęta

16 Listopad 2012

W podkrakowskiej Modlnicy powstaje nowoczesny obiekt biurowo- serwisowy MAN Truck&Bus Center dla pojazdów użytkowych MAN i Neoplan. Inwestorem tego budynku o ponad 2000 m² powierzchni jest deweloperska firma 7R Logistic z Krakowa.

czytaj więcej

zdjęcie

Firma Jotun nowym najemcą w parku logistycznym Gdańsk-Kowale

30 Wrzesień 2012

Firma Jotun dołączyła do grona najemców parku logistycznego 7R Logistic w Gdańsku w czerwcu br., decydując się na wynajem powierzchni magazynowej i biurowej. Obecnie firma Jotun zajmuje ok. 1.800 m² powierzchni magazynowej oraz około 400 m² biurowej. W uroczystym otwarciu nowej lokalizacji firmy Jotun uczestniczyły zarówno władze Jotun i 7R Logistic, jak i Ambasador Królestwa Norwegii.

czytaj więcej

zdjęcie

MAN Truck & Bus Center jeszcze w tym roku w Radzyminie

14 Wrzesień 2012

Deweloperska firma 7R Logistic z Krakowa jest w trakcie realizacji prestiżowych inwestycji dla MAN Truck& Bus Polska. Są to dwa nowe obiekty biurowo-serwisowe dla pojazdów użytkowych MAN i Neoplan zlokalizowane w okolicach Radzymina oraz Krakowa.

czytaj więcej

zdjęcie

Maszyny budowlane już na terenie Centrum Logistycznego w Gdańsk-Kowale

12 Wrzesień 2012

14 września 2012 roku odbędzie się uroczyste otwarcie oddziału firmy INTRAC Polska na terenie Centrum Logistycznego w Gdańsku-Kowale, którego wykonawcą i wynajmującym jednocześnie, jest deweloperska firma z Krakowa 7R Logistic S.A. Firma INTRAC Polska –międzynarodowy dystrybutor specjalistycznych maszyn budowlanych, teleskopowych i leśnych przeniesie do obiektu w Gdańsku swoje biuro, serwis oraz magazyn z dotychczasowej lokalizacji w Gdyni.

czytaj więcej

zdjęcie