Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: Dachser

Najdoskonalszy system IT w branży logistycznej

7 Sierpień 2012

Dachser, jako jedyny działający globalnie operator logistyczny, dysponuje jednym systemem IT w każdym kraju, w którym działa. Dzięki temu może sprawnie obsługiwać wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane operacje. Klienci natomiast mogą spokojnie powierzyć swoją logistykę firmie, która wyznacza nową jakość w branży.

czytaj więcej

zdjęcie

Konsolidacja transportu, czyli jak radzić sobie w kryzysie

23 Lipiec 2012

Optymalizacja kosztów to nie tylko znak czasu kryzysu, ale przede wszystkim umiejętność zarządzania. Każde przedsiębiorstwo powinno prowadzić swoją działalność w taki sposób, aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów. W logistyce rozwiązaniem, które pomaga w ich optymalizacji, jest łączenie transportu.

czytaj więcej

zdjęcie

Nowe trendy w logistyce kontraktowej

18 Lipiec 2012

Logistyka kontraktowa, zwana „królewską dyscypliną” usług logistycznych, może sprawić, że firma będzie funkcjonowała jak dobrze naoliwiona maszyna. Aby tak było, dostawca logistyczny musi oferować w pełni zintegrowany wachlarz usług takich jak transport, magazynowanie, copacking, inne usługi dodatkowe oraz doradztwo. Musi także brać pod uwagę stale zmieniające się trendy, jak np. zmniejszanie się wielkości zamówień i rozdrobnienie przesyłek.

czytaj więcej

zdjęcie

Pick-by-Voice - nowość Dachser dostępna w Polsce

18 Czerwiec 2012

Firma Dachser wprowadza do swojej oferty usług magazynowych w Polsce kompletację zamówień za pomocą technologii głosowej – Pick-by-Voice. Wykorzystanie zestawów słuchawkowych przez pracowników magazynu może zwiększyć wydajność nawet o kilkanaście procent.

czytaj więcej

zdjęcie

Dachser Polska poszerza swoje usługi o merchandising

31 Maj 2012

Firma Dachser, poszerza w Polsce swoje usługi o merchandising w marketach budowlanych. Nowe, dodatkowe usługi obejmują pełen serwis półek sklepowych w marketach. Dachser codziennie obsługuje 18.000 marketów budowlanych w Europie, dostarczając do nich ok. 2 mln przesyłek rocznie.

czytaj więcej

zdjęcie

Dachser wybuduje nowy terminal cross-dockingowy w Czechach

24 Maj 2012

Dachser zainwestuje 9,1 mln Euro w rozbudowę centrum logistycznego w Kladnie w okolicach Pragi. Firma wybuduje terminal cross-dockingowy oraz nowy biurowiec. Budynki będą gotowe do użytkowania w listopadzie 2012 r.

czytaj więcej

zdjęcie

Innowacyjne rozwiązania w firmie Dachser uwolnią logistyków od stresu

16 Maj 2012

Czy logistyk może żyć bezstresowo i realizować swoje zlecenia w dynamicznie zmieniających się warunkach? Tak, warunkiem jest korzystanie z innowacyjnych rozwiązań pozwalających bezproblemowo, pewnie i szybko zrealizować nawet najbardziej zaawansowane procesy logistyczne. Są to m.in. jednolite procesy i systemy działające we wszystkich krajach, w całym łańcuchu dostaw, czy rozwiązanie Pick-by-Voice, zmniejszające możliwość popełniania błędów w magazynie. 

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 5 następne »