Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: e-petrol.pl

Rynek paliw - większy rozjazd między dieslem a benzyną

23 Maj 2012

W ostatnim tygodniu powiększyła się odległość między cenami paliw podstawowych na polskim rynku. Nie powinniśmy także spodziewać się szczególnie dotkliwych podwyżek w następnych dniach. Pytanie tylko, czy bliżej piłkarskich mistrzostw Europy stacje paliw nie zechcą pokusić się o dodatkowy zarobek?

czytaj więcej

Rynek paliw - kierowcy spoglądają na taniejącą ropę

21 Maj 2012

Benzyna potaniała w minionym tygodniu aż o pięć groszy na litrze – tej zmiany nie spodziewali się chyba nawet najbardziej optymistycznie nastrojeni kierowcy. A jednak – mimo ciągle słabnącego złotego udało nam się nieco skorzystać z tendencji światowej.

czytaj więcej

Rynek paliw - czy są powody do optymizmu?

11 Maj 2012

Przed tygodniem zasugerowaliśmy, że „ostatnie zmiany cen hurtowych dają powód do optymizmu” i dziś możemy to zdanie powtórzyć, a odnosi się ono przede wszystkim do oleju napędowego, który potaniał o dwa grosze. Benzyna podrożała o grosz mimo ewidentnych wskazań do spadku cen.

czytaj więcej

Rynek paliw - po majówce tańszy diesel

10 Maj 2012

Koniec majówki wcale nie oznacza końca zmian na polskich pylonach. Spadki, choć niewielkie, mogą spodobać się właścicielom diesla, którzy za swoje paliwo zapłacą średnio 5,75 zł/l, czyli o dwa grosze mniej niż w ubiegłym tygodniu. Nieco mniej optymistycznie prezentuje się w ostatnich dniach cena popularnej Pb95. Benzyna podrożała o 1 grosz i kosztuje średnio 5,89 zł/l.

czytaj więcej

Rynek paliw - czyżby tańsze tankowanie przed nami?

7 Maj 2012

Choć do wysokiego poziomu cen paliw zdołaliśmy się już przyzwyczaić, to jednak ostatnie zmiany cen hurtowych dają powód do optymizmu. W ślad za taniejącą na światowych rynkach ropą spadać mogą także ceny benzyny na naszych stacjach.

czytaj więcej

Rynek paliw - majówka bez sześciu złotych

29 Kwiecień 2012

Ropa nie notuje już tak wysokiego poziomu, jak miało to miejsce jeszcze kilka dni temu, a tym samym możemy mówić o dużym szczęściu polskich kierowców. Łagodniejsza wycena baryłki pozwala na pewną obniżkę cen w polskich koncernach paliwowych, a w dalszej mierze ogranicza nam to groźbę podbicia cen na stacjach do poziomu 6 zł za litr.

czytaj więcej

Rynek paliw - majówka na stacjach paliw zgodnie z planem

26 Kwiecień 2012

Zapewne coraz więcej kierowców ochoczo myśli już o wyjazdach na majowe dni świąteczne, ale perspektywę tą może nieco burzyć obawa o aktualne ceny paliw. Warto zatem uspokoić wycieczkowiczów – ceny paliw w najbliższych dniach będą zgodne z planami i prognozami.

czytaj więcej

1 2 3 4 ... 12 13 14 15 następne »