Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: Infrastruktura drogowa

Poznań Traffic Race II - Jak najszybciej dotrzeć na stadion?

23 Maj 2012

W poniedziałkowy poranek, 28 maja 2012 r., na ulicach Poznania po raz drugi rozegra się nietypowy wyścig. Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny, piłkarz KKS Lech Poznań Krzysztof Kotorowski, muzyk Michał Kowalonek (zespoły Snowman i Myslovitz) oraz dziennikarz Radia Merkury Poznań – Sławomir Bajew będą rywalizować ze sobą, starając się jak najszybciej dotrzeć na Stadion Miejski przy ulicy Bułgarskiej.

czytaj więcej

Termin rozpoczęcia budowy tunelu Femern przesunięty na 2015 rok

11 Maj 2012

21 marca br. podczas konferencji pt. Industry Day spółka Femern A/S poinformowała, że latem br. planuje się opublikowanie nowego, zrewidowanego planu realizacji projektu Femern, z którego będzie wynikało, że rozpoczęcie prac przesuwa się z 2014 na 2015 rok. Na spotkaniu w duńsko-niemieckiej Komisji Transportu obaj ministrowie tj. pan Henrik Dam Kristensen oraz pan Jost de Jager zgodnie stwierdzili, że opóźnienie nie wpłynie negatywnie na całokształt projektu Femern.

czytaj więcej

Rusza budowa nowego mostu w Andrychowie

11 Maj 2012

Rusza budowa mostu w Andrychowie na rzece Wieprzówka. 8 maja 2012 r. przekazano plac budowy wykonawcy. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest MOSTMAR S.A. Zarzecze.

czytaj więcej

Poprawi się płynność ruchu pojazdów na węźle w Stryszku w kujawsko-pomorskim

11 Maj 2012

Jeszcze przed wakacjami w okolicach wezła Styszek i w miejscowości Brzoza w woj. kujawsko-pomorskim nastąpią spore zmiany w funkcjonowaniu sygnalizacji świetlnych. Powinno to w znaczny sposób "upłynnić" ruch na tej trasie.

czytaj więcej

Najlepsi wykonawcy infrastruktury drogowej w Polsce w 2011 roku

11 Maj 2012

Ponad 80 procent pozytywnych wyników badan jakościowych - taka jest średnia ze wszystkich badań przeprowadzonych przez Laboratoria Drogowe GDDKIA w zeszłym roku. Wszystkie wychwycone nieprawidłowości zostały usunięte przez Wykonawców na etapie realizacji.

czytaj więcej

Sprawcy kradzieży barier drogowych złapani

30 Kwiecień 2012

Policja z powiatu wałeckiego zatrzymała mężczyznę, który ukradł elementy drogowych barier ochronnych. Złodziej wpadł podczas rutynowej kontroli wkrótce po dokonaniu kradzieży, na pace busa znajdowało się 19 pasów od barier.

czytaj więcej

Remonty dróg w zachodniopomorskim w 2012 roku

30 Kwiecień 2012

W roku 2012 w województwie zachodniopomorskim planowany jest remont 13 odcinków dróg krajowych o łącznej długości 40 kilometrów. Będą to odcinki o najgorszym stanie nawierzchni na naszej sieci drogowej.

czytaj więcej

1 2 3 4 ... 23 24 25 26 następne »