Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: linie lotnicze LOT

Boeing 767 SP-LPC zostanie sprzedany

28 Czerwiec 2012

Samolot o numerach rejestracyjnych SP-LPC, który lądował awaryjnie bez podwozia w listopadzie 2011 roku na lotnisku Chopina w Warszawie, nie wróci do eksploatacji i zostanie sprzedany.

czytaj więcej

zdjęcie

Boeing poprawi zarządzanie ruchem lotniczym i efektywność sektora lotniczego w Polsce

27 Czerwiec 2012

Boeing poinformował, że będzie pracować nad zarządzaniem ruchem lotniczym (ang. Air Traffic Management, ATM) wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, Enter Air, krajowymi instytucjami rządowymi oraz ośrodkami akademickimi. Współpraca ta ma na celu zwiększanie efektywności lotnictwa pasażerskiego w Polsce i rentowności linii lotniczych.

czytaj więcej

zdjęcie

LOT szuka nazwy dla swojego samolotu

21 Maj 2012

Polskie Linie Lotnicze LOT kontynuują działania promujące flotę polskiego przewoźnika. Na swoim profilu na Facebooku linie zachęcają użytkowników do oddania swojego imienia i twarzy jednemu z najnowszych samolotów polskiego przewoźnika – Embraera 195.

czytaj więcej

zdjęcie

Firma Monarch będzie obsługiwać Dreamlinery PLL LOT

16 Maj 2012

Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały list intencyjny z firmą Monarch z Wielkiej Brytanii, w którym polski przewoźnik i brytyjska spółka deklarują rozpoczęcie szczegółowych negocjacji w sprawie umowy dotyczącej obsługi samolotów Boeing 787 Dreamliner.

czytaj więcej

zdjęcie

Samoloty linii lotniczych LOT ze specjalnym malowaniem na EURO 2012

25 Kwiecień 2012

10 samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT otrzyma specjalne malowanie z okazji zbliżających się tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Polsce i na Ukrainie. Przewoźnik z własnej inicjatywy i według własnego projektu umieści na tylnej części kadłubów oraz na wingletach samolotów piłkę nożną, nawiązując stylistyką i kolorystyką do nowego motywu wizualnego LOT-u wprowadzonego na początku kwietnia br.

czytaj więcej

zdjęcie

PLL LOT i JetBlue Airways oferują łatwiejsze połączenia lotnicze Europa-Ameryka Północna

5 Kwiecień 2012

Polskie Linie Lotnicze LOT oraz linie JetBlue Airways informują o nawiązaniu współpracy w zakresie połączeń międzyliniowych, co umożliwi pasażerom obu tych linii bezproblemowe dokonywanie rezerwacji biletów na loty obsługiwane przez warszawskie Lotnisko Chopina, hub LOT-u oraz port lotniczy im. Johna F. Kennedy’ego w Nowym Jorku, macierzyste lotnisko JetBlue.

czytaj więcej

zdjęcie

PLL LOT wprowadzają nowe warunki przewozu bagażu

3 Kwiecień 2012

Polskie Linie Lotnicze informują o wprowadzeniu nowej, jednolitej polityki przewozów bagażowych, tzw. Piece Concept na wszystkich rejsach zagranicznych i krajowych.

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 ... 7 8 9 10 następne »