O naszym serwisie

DobraLogistyka.pl jest polskim wortalem branży TSL, specjalizującym się dostarczaniu informacji wspomagających sektor Transportowo-Spedycyjno-Logistyczny w Polsce. Serwis jest źródłem informacji o wydarzeniach, nowościach i zmianach na rynku TSL oraz udostępnia szereg narzędzi do promowania firm, instytucji, produktów i usług bezpośrednio i pośrednio związanych z sektorem TSL.

DobraLogistyka.pl jako niezależny wortal branżowy, zachowuje pełną neutralność wobec firm i instytucji sektora TSL. Serwis istnieje od 2010 roku i systematycznie wzmacnia swoją pozycję, w związku z tym jest to optymalne miejsce do tego, aby wykorzystać je, jako nośnik reklamy i precyzyjnie dotrzeć ze swoim przekazem do firm bezpośrednio i pośrednio związanych z sektorem TSL.

Zapraszamy do współpracy biura prasowe, instytucje państwowe i instytucje naukowe, firmy i wszystkich związanych z sektorem TSL by z Państwa pomocą zapewnić naszym użytkownikom dobry dostęp do rzetelnych informacji.

 

Możliwości i zalety naszego serwisu:

- Najnowocześniejszy system prezentacji firm

- Możliwość modyfikacji danych i prezentacji firm bez żadnych ograniczeń.

- Dodawanie oferowanych produktów i usług, wraz z ich prezentacją w katalogu

- Dodawanie ofert powierzchni magazynowych do wynajęcia i na sprzedaż

- Dodawanie ofert szkoleniowych

- Dodawanie informacji o wydarzeniach powiązanych z sektorem TSL

- Dodawanie ofert pracy

- Możliwość wymiany informacji na specjalnie przygotowanym w tym celu forum

- Możliwość umieszczenia reklamy na wielu specjalnie przygotowanych w tym celu powierzchniach reklamowych w obrębie całego serwisu.