Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: operatorzy logistyczni

Nowy magazyn Dachser do składowania towarów niebezpiecznych

4 Grudzień 2012

W Ploiesti, niedaleko Bukaresztu w Rumunii, Dachser otworzył magazyn do składowania towarów niebezpiecznych. Magazyn ma powierzchnię ok. 6 500 m², przewidzianą na składowanie 11 500 palet. Działający międzynarodowo operator logistyczny zainwestował w ten obiekt ponad 10 mln euro.

czytaj więcej

zdjęcie

25 procent taniej z PEKAESem do Krajów Bałtyckich

27 Listopad 2012

Do końca lutego największa polska firma z branży TSL oferuje promocyjne warunki w przewozach do czterech wybranych Krajów Bałtyckich. Oferta obejmuje przewóz przesyłek drobnicowych na kierunkach Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia. Promocja zaadresowana jest do nowych Klientów.

czytaj więcej

zdjęcie

Nowa lokalizacja DSV na Dolnym Śląsku

23 Listopad 2012

Operator logistyczny DSV przeniósł swój oddział mieszczący się do tej pory w dwóch magazynach na terenie Bielan Wrocławskich do jednej większej lokalizacji w Nowej Wsi Wrocławskiej.

czytaj więcej

zdjęcie

PEKAES sprzedał spółkę zależną ON ROAD Truck Services S.A.

23 Listopad 2012

Zgodnie z zapowiedziami, największa polska firma w branży TSL, sprzedała ON ROAD Truck Services S.A., spółkę zależną zajmującą się działalnością dealersko-serwisową. Jest to jeden z ostatnich elementów realizacji strategii spółki na lata 2010-2012, która zakłada koncentrację na podstawowej działalności.

czytaj więcej

zdjęcie

Dachser obsługuje producenta artykułów medycznych

22 Listopad 2012

Firma Dachser, współpracuje z firmą Macopharma, światowym liderem w produkcji pojemników do pobierania i preparatyki krwi. Dachser zapewnia logistykę wszystkim wyrobom gotowym firmy, spełniając wysokie wymagania związane z transportem i magazynowaniem wyrobów medycznych.

czytaj więcej

zdjęcie

Nowy oddział Dachser w RPA

17 Listopad 2012

Dachser South Africa, lokalna organizacja międzynarodowego operatora logistycznego, otworzyła nowy oddział w Port Elizabeth. To już czwarta, obok Johannesburga, Durbanu i Kapsztadu, lokalizacja Dachser w Republice Południowej Afryki.

czytaj więcej

zdjęcie

GEFCO Polska setnym Upoważnionym Przedsiębiorcą w województwie mazowieckim

17 Listopad 2012

Izba Celna w Warszawie przyznała GEFCO Polska, jako setnej firmie w województwie mazowieckim, Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy. Operator uzyskał status AEO – uproszczenia celne/ bezpieczeństwo i ochrona, dzięki któremu będzie uprawniony do korzystania na terenie całej Unii Europejskiej z ułatwień w procedurach celnych oraz z uproszczeń w zakresie kontroli celnej dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony łańcucha dostaw. Uroczyste wręczenie certyfikatu oznaczonego numerem 100 odbędzie się 20 listopada w Siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 następne »