Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: Paczkomaty InPost

Paczkomaty na Słowacji w sieci Kaufland

4 Grudzień 2012

Całodobowe urządzenia do nadawania i odbierania przesyłek – rozlokowane w 24 sklepach Kaufland na Słowacji – to dopiero początek międzynarodowej ofensywy Grupy Integer.pl za południową granicą. Testowe uruchomienie Paczkomatów na Słowacji wspiera cykl akcji promocyjnych, które rozpoczęły się już 24 listopada i potrwają aż do Świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej

zdjęcie

Australia Post zainwestuje do 2014 roku 50 mln dolarów w nowoczesny system doręczania paczek

24 Październik 2012

Grupa Integer.pl sfinalizowała – po pozytywnych testach operacyjno-systemowych - umowę z Australia Post na dostawę 250 Paczkomatów InPost. Pierwsze urządzenia stanęły już w Melbourne, a kolejne w ciągu miesiąca pojawią się łącznie w 5 miastach południowej Australii. Do połowy grudnia 2012 roku rozlokowanych zostanie niemal 50 Paczkomatów, a od lutego do października 2013 roku Grupa Integer.pl dostarczy australijskiemu operatorowi narodowemu kolejnych 200 maszyn.

czytaj więcej

zdjęcie

Paczkomaty InPost wzorowo zaprojektowane

22 Październik 2012

Zaawansowana technologia, łatwość obsługi oraz uniwersalna estetyka zapewniły Paczkomatom InPost zwycięstwo w konkursie Dobry Wzór 2012 w Sferze Usług. Do tegorocznej, 19 już edycji konkursu zgłoszono rekordową liczbę 187 produktów i usług. Nagrody wręczono podczas Gali Finałowej, która odbyła się 11 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

czytaj więcej

zdjęcie

Rewolucja na rynku przesyłek - nadawanie paczek na numer telefonu

15 Kwiecień 2012

Konieczność pakowania, adresowania, wydruk drukowania etykiety i dostarczenie paczki w ograniczonym przedziale czasowym stało się przeszłością! Dzięki firmie InPost rewolucje w usługach pocztowych nie mają końca. Wystarczy 17 sekund, by nadać przesyłkę i nie potrzeba do tego nawet internetu. Najnowszym rozwiązaniem – dla osób ceniących wygodą i czas – jest opcja nadawania paczek wprost z Paczkomatów InPost jedynie przy znajomości numeru telefonu adresata i bez zbędnych formalności.

czytaj więcej

zdjęcie

Paczkomaty InPost opanowują Irlandię

27 Luty 2012

Grupa Integer.pl – dostawca i operator Paczkomatów InPost – wkracza na Wyspy. Spółka w okresie najbliższych 10 miesięcy 2012 roku dostarczy – w ramach pierwszego etapu umowy - aż 100 Paczkomatów InPost firmie Nightline Couriers, liderowi rynku kurierskiego w Irlandii. Wartość kontraktu szacowana jest na 2,5 mln euro. Urządzenia staną – poza Dublinem czy Dun Laoghaire - także w 12 największych miastach Irlandii.

czytaj więcej

zdjęcie

Paczkomaty InPost podbijają kraje nadbałtyckie

6 Styczeń 2012

Grupa Integer.pl – dostawca i operator Paczkomatów InPost – kontynuuje ekspansję międzynarodową na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa rozpoczęła rok od wejścia z Paczkomatami InPost na Łotwę w ramach realizacji III etapu kontraktu z Eesti Post, zawartego w lutym 2011. Współpraca z estońską pocztą publiczną obejmuje projekt, produkcję, dostawę oraz instalację 29 innowacyjnych urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek na Łotwie oraz 73 na Litwie i w Estonii.

czytaj więcej

zdjęcie

Opcja nadawania wprost z Paczkomatów InPost już dostępna

22 Grudzień 2011

Do wigilijnego wieczoru zostało tylko kilka dni, a lista prezentów świątecznych jest nadal pełna? Jeszcze nie wszystko stracone! Dzięki nowej usłudze – nadawaniu paczek wprost z Paczkomatów InPost - zdążymy z prezentem dla bliskich jeszcze przed pierwszą gwiazdką. Marzenie o wysyłce paczek bez korzystania z internetu, drukowania etykiety nadawczej i wnoszenia przedpłaty staje się rzeczywistością!

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 następne »