Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: PEKAES

Grupa PEKAES poprawia wyniki i jakość

21 Marzec 2012

Miniony rok przyniósł wyraźny wzrost wyników finansowych Grupy PEKAES. Największa polska firma w branży TSL kontynuowała optymalizację swojej struktury, dzięki czemu na koniec 2011 r. PEKAES dysponował ponad 86 mln zł środków pieniężnych. Spółka inwestowała w nowoczesne magazyny i systemy informatyczne.

czytaj więcej

PEKAES wzmacnia kadrę menedżerską

9 Marzec 2012

9 marca 2012 r. Maciej Bachman objął stanowisko Dyrektora Finansowego w największej polskiej spółce branży TSL. Doświadczony menedżer skupi się na wzmocnieniu efektywności finansowej PEKAES.

czytaj więcej

PEKAES zmienia terminal w Lublinie

27 Luty 2012

Od 27 lutego br. lubelski oddział spółki przeniesie się do kompleksu magazynowego Agram. PEKAES wynajął 1 300 mkw. powierzchni magazynowej i 200 mkw. biur. Z usług lubelskiego oddziału klienci korzystają już od 8 lat.

czytaj więcej

Skup akcji PEKAES zakończył się sukcesem

16 Luty 2012

Zakończone 7 lutego 2012 r. wezwanie na sprzedaż akcji własnych PEKAES zakończyło się sukcesem. Spółka nabyła 2,5 mln akcji własnych za łączną kwotę 20 mln złotych.

czytaj więcej

PEKAES wdraża nowoczesny system zarządzania magazynami

12 Styczeń 2012

Do końca pierwszego kwartału 2012 r. spółka PEKAES wdroży najnowszą na rynku wersję systemu informatycznego wspomagającego logistykę magazynowania QGUAR 5.5. Obok zaimplementowanego w listopadzie ubiegłego roku systemu CRM, QGUAR 5.5 jest kolejnym rozwiązaniem informatycznym, wpływającym na kompleksowość i jakość świadczonych usług.

czytaj więcej

Nowy system CRM w PEKAES

2 Styczeń 2012

Od listopada spółka obsługuje swoich klientów w oparciu o nowoczesną platformę CRM. Wdrożeniowcem była firma BCC, największy partner SAP w Polsce. W spółce z rozwiązania korzysta już ponad 300 osób

czytaj więcej

PEKAES optymalizuje rozwiązaniem IT firmy COMP-WIN

7 Grudzień 2011

Lider polskiego rynku logistycznego, dostawca usług TSL, PEKAES SA wdraża system informatyczny do zarządzania spedycją i transportem poznańskiej firmy COMP-WIN

czytaj więcej

1 2 3 następne »