Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: Pocztex

Poczta Polska wprowadza darmowe ubezpieczenie w przesyłkach Pocztex

4 Grudzień 2012

Pocztex – kurierskie ramię Poczty Polskiej- oferuje darmowe ubezpieczenie przesyłek. Oznacza to, że wszystkie przesyłki objęte są ubezpieczeniem z gwarancją wypłaty odszkodowania do 1000 zł.

czytaj więcej

zdjęcie

Poczta Polska rozwija Pocztex - zaczęła od obniżek cen

30 Wrzesień 2012

Poczta Polska nie kryje ambitnych planów związanych z krajowym rynkiem kurierskim. Do 2015 roku dzięki usłudze Pocztex chce w nim znacząco zwiększyć swoje udziały i stać się jednym z pięciu najważniejszych graczy. W tym celu od początku września wdraża nową strategię, w której główną rolę odgrywają usługi typu e-commerce. Ze zmian powinni cieszyć się klienci, bo jedną z pierwszych decyzji było obniżenie cen usług o około 35 proc.

czytaj więcej

zdjęcie

Poczta Polska obniża ceny usług kurierskich w nawet o połowę

17 Wrzesień 2012

Poczta Polska nawet o ponad połowę obniża ceny usług kurierskich Pocztex. Firma wprowadza też dodatkowe usługi, które mają przyciągnąć dużych nadawców. Cel? - Za trzy lata chcemy być w pierwszej piątce firm kurierskich w Polsce – mówi Janusz Wojtas, członek Zarządu Poczty Polskiej odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Rozwój usług kuriersko-ekspresowych jest jednym z priorytetów strategii Poczty do 2015 roku.

czytaj więcej

zdjęcie