Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: Służba celna

Przejście graniczne w Korczowej online

8 Czerwiec 2012

Od 8 czerwca 2012 na drogowym przejściu granicznym w Korczowej funkcjonują dwie kamery. Podgląd online obrazu z kamer umożliwia zainteresowanym osobom śledzenie bieżącej sytuacji na przejściu granicznym.

czytaj więcej

zdjęcie

eBooking BUS - rezerwacja odprawy granicznej dla autokarów i busów

4 Czerwiec 2012

eBooking BUS czyli elektroniczna rezerwacja odprawy autokarów i busów przewożących grupy zorganizowane to innowacyjne rozwiązanie polegające na zadeklarowaniu w specjalnym systemie konkretnej godziny odprawy granicznej.

czytaj więcej

zdjęcie

Przejście graniczne w Świecku gotowe na Euro 2012

11 Maj 2012

Podobnie jak ponad miesiąc temu na granicy w Olszynie, tak i tym razem wspólne ćwiczenia straży granicznej, służby celnej, policji, żandarmerii wojskowej, BPOLI RFN i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, odbyły się na terenie byłego przejścia granicznego w Świecku. Ćwiczenia polegały na przywróceniu kontroli granicznej, miały na celu przygotowanie się do ewentualnego wprowadzenia kontroli na granicy państwa, podczas mistrzostw Euro 2012.

czytaj więcej

zdjęcie

Służba Celna zatrzymała odpady na byłym przejściu granicznym w Barwinku

10 Maj 2012

W dniu 4 maja 2012 r. funkcjonariusze podkarpackiej Służby Celnej wykryli na terenie byłego przejścia granicznego w Barwinku kolejną już próbę nielegalnego przywozu do Polski odpadów.

czytaj więcej

zdjęcie

Papierosy w pociągu towarowym i osobowym przechwycone przez Służbę Celną

7 Maj 2012

Podwójne trafienie w Terespolu. W dwóch jadących z Brześcia pociągach funkcjonariusze Służby Celnej oraz Straży Granicznej zatrzymali ponad 5,6 tys. paczek papierosów.

czytaj więcej

zdjęcie

Ochrona praw własności intelektualnej w świetle EURO 2012

29 Kwiecień 2012

W dniach 26-27 kwietnia 2012 w Krasiczynie odbyła się międzynarodowa konferencja „Zwalczanie naruszeń praw własności intelektualnej w świetle EURO 2012- przestępczość transgraniczna”.

czytaj więcej

zdjęcie

W długi weekend - zielony korytarz na przejściu granicznym w Medyce

29 Kwiecień 2012

Ułatwieniem dla podróżnych, którzy w dniach 30.04-06.05.br.będą przekraczać granicę w Medyce będzie przeprowadzany eksperyment w postaci tzw. ”zielonego korytarza”. Zielony korytarz to rozwiązanie polegające na skomunikowaniu pasów „nic do zgłoszenia” funkcjonujących po obu stronach przejścia granicznego ( polskiej i ukraińskiej).

czytaj więcej

zdjęcie

1 2 3 4 ... 15 16 17 18 następne »