Strona Główna > Aktualności > Wyniki dla Tagu: Usługi kurierskie

Itella Logistics nowym partnerem GLS na Litwie i Łotwie

24 Maj 2012

Od teraz Grupa GLS wspólnie z Itellą Logistics zajmuje się eksportem i doręczeniem paczek na Litwę i Łotwę. Obie firmy od 2009 roku współpracują w Estonii, co oznacza że od początku miesiąca wspólnie obsługują już wszystkie trzy kraje nadbałtyckie.

czytaj więcej

Nowy Przewodnik po usługach Siódemki

11 Maj 2012

Firma kurierska Siódemka udostępniła zaktualizowany Przewodnik po usługach. Najistotniejsze zmiany wprowadzone w nowej edycji Przewodnika to rozszerzenie usługi 7 Next Day 10:00 o nowe miejscowości oraz wprowadzenie kodów QR. Opracowanie to jest kompletnym źródłem wiedzy na temat rozwiązań narzędziowych oraz usług kurierskich Siódemki.

czytaj więcej

Siódemka wprowadza program praktyk studenckich - Express do Kariery

7 Maj 2012

Firma kurierska Siódemka pomaga studentom rozpocząć karierę zawodową. Specjalny program praktyk Express do kariery skierowany jest do młodych ludzi kształcących się na różnych kierunkach uczelni wyższych, którzy ukończyli II rok studiów. Trzymiesięczny staż pozwoli poznać specyfikę działalności dużej firmy kurierskiej, współpracować ze specjalistami z dziedziny logistyki oraz zdobyć bogate doświadczenie otwierające przyszłą karierę zawodową.

czytaj więcej

Firma TNT Express nagrodzona za optymalizację systemu transportowego

24 Kwiecień 2012

Firma kurierska TNT Express otrzymała prestiżową nagrodę w uznaniu efektów programu "GO - Global Optimisation". Program ten wykorzystuje zaawansowane metody analityki operacyjnej (w tym modelowania matematycznego) do projektowania i optymalizacji systemów transportowych. Nagrodę przyznał w ubiegły wtorek Institute for Operations Research and the Management Sciences (INFORMS®) w Huntington Beach (USA).

czytaj więcej

Siódemka partnerem merytorycznym i logistycznym ShopCampu 2012

20 Kwiecień 2012

Przedstawiciel firmy kurierskiej Siódemka będzie jednym z głównych prelegentów w trakcie tegorocznej edycji ShopCampu – konferencji poświęconej handlowi w Internecie. Ponadto, Siódemka, jako partner logistyczny, zapewni dystrybucję materiałów promocyjnych dotyczących tego wydarzenia. Konferencja odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2012 r. w Białymstoku.

czytaj więcej

Firma TNT Express stawia na fakturę elektroniczną

19 Kwiecień 2012

Już co trzeci klient firmy kurierskiej TNT Express korzysta z faktury elektronicznej. Do końca roku w tej grupie będzie już większość kontrahentów – oto cel TNT.

czytaj więcej

GLS nowym logistycznym partnerem Europejskich Nagród Filmowych

15 Kwiecień 2012

Amsterdam, 12 kwietnia 2012. GLS został nowym logistycznym partnerem Europejskich Nagród Filmowych. W przyszłości do jego zadań należeć będzie dostarczanie wybranych filmów członkom Akademii (EFA), transport statuetek na ceremonię a także doręczanie gwiazdom ich kopii.

czytaj więcej

1 2 3 4 ... 10 11 12 13 następne »